W piątek, 21 października 2022, uczniowie IV klas Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Poddębicach mieli szansę spotkać się i porozmawiać z przedstawicielami firmy Japan Tobacco International.
JTI to międzynarodowa firma tytoniowa, wywodząca się z Grupy Japan Tobacco, działająca w 130 krajach na świecie, zatrudniająca ponad 48 tys. osób, z czego prawie 3.5 tys. w Polsce.
W Starym Gostkowie k. Poddębic znajdują się nowoczesne biura i hale produkcyjne, które imponują swoją wielkością oraz zgodnością z najwyższymi normami bezpieczeństwa. W Warszawie z kolei znajduje się biuro zarządu oraz Centrum Usług Biznesowych.
JTI Polska daje możliwość zatrudnienia i rozwoju w wielu obszarach. Jest to możliwe głównie przez to, że w Polsce znajduje się największy na świecie kompleks fabryk, rozbudowana struktura handlowa oraz Globalne Centrum Usług Biznesowych, którego głównym zadaniem jest międzynarodowe wsparcie biznesowe innych oddziałów JTI na świecie w obszarze operacji finansowych, HR, procesów zakupowych czy transakcji międzynarodowych.
Tak rozbudowana struktura i dynamiczny rozwój sprawia, że JTI to silna i stabilna organizacja, o wysokich standardach, gdzie pracę znaleźć mogą osoby z obszaru finansów, księgowości, planowania, logistyki, IT, BHP, P&C (HR), ale również kandydaci posiadający doświadczenie w działach produkcyjnych, utrzymania ruchu, czy też inżynieryjnych.

Od 2010 roku firma JTI otrzymuje certyfikat Najlepszego Pracodawcy, nie tylko w Polsce (2. miejsce w rankingu w 2022 roku), ale i na świecie.
Podczas spotkania uczniowie Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Poddębicach mogli zobaczyć, jak wygląda praca w JTI Polska, jakie firma daje możliwości rozwoju oraz co oferuje swoim pracownikom i osobom wchodzącym na rynek pracy. Ponadto uczestnicy spotkania dowiedzieli się, jak przygotować się do rozmów rekrutacyjnych, praktyk oraz staży. Łącznie w wydarzeniu wzięło udział 70 uczniów.
Dziękujemy przedstawicielom JTI Polska, pani Marcie Cywińskiej oraz panu Mateuszowi Felinowskiemu za przeprowadzenie szkoleń, fantastyczną atmosferę oraz zaangażowanie. Mamy nadzieję, że już wkrótce uda się zrealizować więcej takich spotkań.

Dzień otwarty

Studniówka 2023

Wirtualny Dzień otwarty

O nas

Mannequin Challenge

Media o nas